Įdomu

Artėjant vestuvėms pradėjome derinti svečių sąrašą, įsivaizduokite mano nuostabą, kai supratau, kad sąraše nėra ne tik mano giminaičių, bet net ir mano tėvų

Kai visi sužinojo apie mano nėštumą, vestuvės tapo ne tik laiko klausimu, bet ir neatidėliotina problema, kurią reikėjo greitai išspręsti. Pasiruošimas joms pareikalavo daug mano energijos ir jėgų.

Man buvo ypač sunku, nes buvau patyrusi toksikozę, bet būsimajai uošvei tai buvo neįdomu, ji manė, kad turime paskubėti, nes niekas neturi žinoti, kad vaikas pradėtas prieš Aivarui pasiūlant.

Artėjant vestuvėms pradėjome derinti svečių sąrašą, mano uošvė jį sudarė, o man teko jį koreguoti. Įsivaizduokite mano nuostabą, kai supratau, kad sąraše nėra ne tik mano giminaičių, bet net ir mano tėvų.

– Na, kam skambinti tėvams? Jie iš kaimo, pradės dainuoti savo dainas ir rengti koncertus, o po to, kaip aš galiu žiūrėti jiems į akis kaip draugams, gerbiamiems žmonėms?” – pasakė ji, tarsi tai būtų savaime suprantama.

Tą akimirką manyje užvirė emocijų audra, bet stengiausi jas nuraminti, kad nevadinčiau priešais mane esančios moters visokiais nepadoriais vardais.

– Atleiskite, bet jūs esate didesnė kalė nei mano tėvai, – uošvė jau ketino ginčytis, bet aš tęsiau: – Mano mama yra mokyklos direktorė, ji gerbiama ir kviečiama skaityti paskaitų geruose pedagoginiuose universitetuose.

O mano tėtis turi savo verslą, taip, tai ūkis, bet jis jį taip organizavo, kad turtingiausi miestelio žmonės atvažiuoja ko nors nusipirkti! O jei pamiršote, aš taip pat esu kaimo mergaitė, nors baigiau universitetą ir susiradau prestižinį darbą mieste. Ir leiskite priminti, kad jūsų anūkas taip pat gims iš kaimo mergaitės!

Po to mano uošvė pakeitė temą, bet į svečių sąrašą įtraukė mano šeimą ir visus giminaičius, kuriuos norėjau pamatyti.

Norite sužinoti, kaip vyko vestuvės? O, buvo giminaičių koncertas ir dainavimas, bet ne mano. Tai buvo iš mano uošvės brolio, kuris per daug gėrė ir darė tokius dalykus, dėl kurių visiems buvo gėda. Mums pasisekė, kad pasamdėme gerą vedėją, kuris koncertą pavertė pokštu, kitaip būtų kilęs ne vienas barnis…

Related Articles

Leave a Reply

Close