Без рубрики

Mano brolis pagalvojo, kad mano motina muša jo žmoną, ir išsigandęs išvarė ją iš namų

Mes su vyru atostogavome. Mama man paskambino. Jai buvo kilusi tikra isterija. Ji visą laiką verkė ir negalėjo nusiraminti. Padėjau ragelį ir paskambinau broliui, kad sužinotų, kas nutiko mamai.

Tačiau brolis griežtu tonu liepė man visko jos paklausti, sakydamas, kad aš puikiai žinau, kodėl ji verkia. Jis taip pat pridūrė, kad ji gavo tai, ko nusipelnė.

Nebežinojau, ką daryti, todėl su vyru nusprendėme grįžti namo. Nusipirkome kito skrydžio bilietus, nepaisant to, kad jie buvo labai brangūs, ir grįžome atgal.

Kai atvykome, mano mama taip pat jautėsi blogai, ji negalėjo nusiraminti. Davėme jai valerijono, ji šiek tiek nusiramino ir papasakojo, kas nutiko. Istorija buvo tokia: grįžusi iš darbo namo ji pamatė savo dukrytę, nusėtą mėlynėmis.

Ji labai išsigando, nes jos uošvė buvo nėščia. Ji greitai nuėjo pas savo uošvę, apkabino ją ir paklausė, kas atsitiko. Tačiau tuo metu, kai į namus įėjo mano brolis, mūsų menininkė svainė staiga atsistojo ir ėmė šaukti, kad mama neturėtų jos mušti.

Mano motina stovėjo ir nesuprato, kas vyksta. Mano brolis pagalvojo, kad mano motina muša jo žmoną, ir išsigandęs išvarė ją iš namų. Tada brolis nuvežė žmoną į ligoninę, o ten ji neteko kūdikio.

Brolis nenorėjo nieko girdėti, nenorėjo su mumis kalbėtis ir nekentė mano mamos. Įtariau, kad kažkas negerai, nes tikėjau mama. Ačiū Dievui, atsirado žmogus, kuris pasakė visą tiesą.

Mano uošvės draugė pasirodė esanti geras žmogus ir papasakojo man, kad tai buvo uošvės planas, kad jos sūnus išvarytų motiną iš namų. Ji pati atsikratė vaiko. Sužinojęs tiesą mano brolis taip supyko, kad tuoj pat išvarė savo žmoną iš namų ir atsiprašė mano motinos.

Motinos širdis visada atlaidi.

Related Articles

Leave a Reply

Close