Įdomu

Miestelėnai padavė į teismą kaimo gaidį, kuris juos žadino rytais. Ir štai ką nusprendė teisėjas

Teisėsaugoje, atrodo, visai nėra ribų. Į teismą galima paduoti ką tik nori. Neseniai Prancūzijoje nutiko atvejis, kuris tai patvirtina.

Sutuoktinių pora nusipirko antrą namą Il-d’Olerone, Prancūzijos vakaruose. Bet 2017 m pas jų kaimynę Feso atsirado gaidys Morisas. Pagyvenę žmonės padavė jį į teismą, kadangi jis juos žadino rytais ir drumstė ramybę.

Kaimynai norėjo, kad paukštį pašalintų ar priverstų nutilti. Jie teisėsi du metus, bet negavo pageidaujamo. Netikėtai gaidys tapo žinomas visoje šalyje. O socialiniuose tinkluose prasidėjo jo palaikymo kampanija „Aš – Morisas“.

Skundą atmetė. Dar daugiau, teismas priteisė sutuoktiniams sumokėti 1000 eurų kompensaciją kaimynei Feso. Štai ką ji pasakė:

„Aš tikiuosi, kad tai bus precendentu kitoms panašioms situacijoms. Dabar visi bus apsaugoti. Bažnyčių varpai, varlės…Kodėl nepriėmus įstatymo, kuris apsaugotų visus triukšmus kaimo vietovėje?“

Dauguma mano, kad šis incidentas parodo, kaip smarkiai skiriasi kaimo žmonės nuo tų, kurie nusipirko sodybą kaime. Pastarieji aiškiai nesupranta visų čionykščio gyvenimo ypatybių.

Related Articles

Leave a Reply

Close