Sveikata

Kulno ataugų daugiau nebus! Šie 3 paprasti būdai ir 3 pratimai neįtikėtinai greitai išvaduos nuo skausmo kulnuose!

Kulno atauga – tai kalcio sankaupa, kuri susidaro apatinėje kulno kaulo dalyje. Tai pagrinde atsiranda dėl per didelės apkrovos pėdos raumenims ir raiščiams.

Labai efektyvi priemonė nuo kulno ataugos yra šilta vonelė su magnezija. Didelis joje esančio magnio kiekis padeda pašalinti kalcio ataugą, kuri sukelia kulno skausmus.

Taipogi rekomenduojama į savo mitybos racioną įtraukti produktus, turtingus magniu: avokadus, špinatus, ankštinius, bananus, datules, migdolus, sezamo sėklas.

Puiki priemonė taip pat yra kasdieninis masažas.

Rekomenduojama jį daryti su nedideliu kiekiu šilto kokosų aliejaus (jūs taip pat galite naudoti bet kokį šalto spaudimo augalinį aliejų). Minkštais sukamaisiais judesiais įtrinkite jį į kojų odą.

Gijimo procesas bus greitesnis, jei jūs įlašinsite į aliejų 3-5 lašus priešuždegiminio eterinio aliejaus, pavyzdžiui, rozmarino, čiobrelio, šalavijo ir levandos.

Taip pat puikus būdas atsikratyti kulno ataugos – tai masažas žirniais. Imame nedidelę saują sausų žirnių, beriame į kojinę, fiksuojame pėdos viduryje bintu, kad žirniai būtų tik po kulnu. Ir pradedame vaikščioti.

Kai mes užlipame ant žirnių, gauname nuolatinį masažą, ir susikaupęs kalcis tirpsta. Skausmai nyksta čia pat! Pabandykite patys ir įsitikinsite efektyvumu!

Rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju, kad nustatytų tikslią diagnozę ir suderintų gydymo būdus.
Sveikatos jums ir jūsų artimiesiems!

Related Articles

Leave a Reply

Close