Įdomu

Norėčiau parodyti dėkingumą savo vyrui.Jis man yra palaiminimas ir esu dėkinga už jo gerumą. Meldžiuosi, kad Dievas jį laimintų ir saugotų

Prisimenu, kaip viena draugė man sakė, kad, kol dar buvau su vyru, vyras mane mylėjo labiau nei aš save. Man tai buvo tik kalbos. Po beveik penkerių santuokos metų žinau, kad tai, ką pasakė mano draugė, buvo labai teisinga. Esu ištekėjusi už nuostabiausio žmogaus, kokį tik galite įsivaizduoti. Manau, kad esu labiausiai išlepinta moteris Žemėje.

Jis nuolat man kartoja, kad jo pareiga – padaryti mane laimingą ir kad jam bus gerai, kol aš būsiu laiminga. Jis visada man teikia pirmenybę ir nepriima jokio sprendimo prieš tai jo neaptaręs su manimi. Mano MIL pasiūlė mums įsigyti tam tikrą daiktą mūsų namams.

Pasakiau, kad aptarsiu tai su vyru. Vėliau mano vyras su ja susitiko man nedalyvaujant. Ji pateikė tą patį pasiūlymą dėl to daikto pirkimo. Jis jai pasakė, kad pirmiausia turės pasikalbėti su manimi. Ji nusijuokė ir pasakė, kad tai tas pats, ką aš jai buvau sakiusi anksčiau.

Mano vyras gali atlikti bet kokius namų ruošos darbus. Išskyrus atvejus, kai serga, jis kiekvieną rytą atsikelia, pasirūpina, kad man būtų paruošta karšta vonia, o tada prieš keldamasis išplauna mano lėkštes (jei tokių yra). Jis bus dėkingas, jei grįžusi iš darbo išskalbiu skalbinius, sutvarkysiu namus ar atliksiu bet kokią kitą užduotį.

Šiuo metu aš nedirbu. Kai skųsiuosi, kad negaliu dirbti ir reikia finansinės pagalbos, jis patikins, kad nesu bedarbė ir kad rūpinuosi savo vaikais. To darbo užtenka. Jis man pasakys, kad galiu rinktis, ar noriu dirbti, ir kad jis parems, kad ir ką daryčiau.

Prieš skirdamas bet kokius pinigus kam nors, net savo broliams ir seserims bei tėvams, jis paprašys mano sutikimo, nors aš finansiškai neprisidedu. Jis yra skaidrus žmogus, niekada nesuteikęs man priežasties juo abejoti.

Jis niekada nerodė jokių neigiamų pokyčių mano gyvenime ženklų, ir man niekada nereikėjo to bijoti. Niekada negirdėjau, kad jis pakeltų balsą prieš mane.

Nors jis yra užimtas, tačiau kai tik grįžta iš darbo, pasirūpina vaikais. Jis jais rūpinsis, kol jie eis miegoti. Jis ne tik geras man ir mano vaikams, bet ir puikus mūsų visų draugas.

Jo kolegos biure visada jį giria, kai tik juos matau. Jis man yra palaiminimas ir esu dėkinga už jo gerumą. Meldžiuosi, kad Dievas jį laimintų ir saugotų. Visi vyrai, kurie yra tėvai, turėtų sušukti.

Related Articles

Leave a Reply

Close