Psichologija

Stiprūs žmonės leidžia karmai pačiai atlikti visą juodą darbą …

Karma – tai ne tiesiog žodis. Tai reali ir galinga jėga, kuriai geriau netrukdyti. Todėl išmintingi ir stiprūs žmonės leidžia jai atlikti visą purviną darbą už juos. Ir visi, kurie iš tikrųjų „nusipelnė“ karminio atpildo, būtinai jį gaus – anksčiau ar vėliau…

Gali būti, kad jus kokiu nors gyvenimo momentu kas nors įskaudino arba mylimas žmogus sudaužė jūsų širdį. Bet kerštas įžeidėjui – ne geriausias pasirinkimas.

Štai 5 priežastys, kodėl stiprūs žmonės nekeršija, pirmenybę teikdami palikti viską karmos valiai.

1. Kerštas nepadės jaustis geriau.
Kai jūs svajojate apie kerštą, jums atrodo, kad tai jums padės. Trumpą akimirką jūs pasijusite geriau, bet tai nepakeis ir neištrins to, kas jums nutiko. Sąžinės graužatis ir užuojauta tam, kuriam jūs atkeršijote, privers jus jaustis blogai. Todėl tegul karma atlieka visą darbą.

2. Kerštas gali prišaukti jums nemalonumų.
Jei jums buvo neištikimi ir jus įskaudino, norisi išsikrauti ir, pavyzdžiui, raktais subraižyti įžeidėjo automobilį. Bet būdami tokios būsenos jūs negalite įvertinti savo veiksmų pasekmių, o vėliau jos gali pasirodyti apgailėtinos.

3. Jūs negalite visiems atkeršyti.
Jei mes keršysime kiekvienam žmogui, kuris kada nors mus įžeidė, tam turėsime skirti didžiąją savo gyvenimo dalį! O tai beprasmis brangaus laiko švaistymas.

Stiprus žmogus žino, kada išeiti, net jei sunku. Bet stiprus žmogus taip pat žino, kad įžeidėjo karma būtinai sugrąžins jam visą blogį, kurį jis suteikė.

4. Jums patiems gali sugrįžti bumerangu.
Galbūt neverta keršyti tam, kuris padarė jums žalos, nes karma gali sugrįžti jums bumerangu! Stiprūs žmonės tai žino. Jie žino, kad net jei kitas žmogus to nusipelno, neverta gadinti savo karmos ir ant savo galvos pritraukti nemalonumų.

5. Geriausias kerštas – jūsų sėkmė.
Niekas kitas neišves įžeidėjo iš pusiausvyros kaip jūsų sėkmė. Nemalonumai ir išdavystė dažnai tampa stimulu pasiekti daugiau, ir karma apdovanoja tą, kuris to nusipelnė arba nekaltai nukentėjo.

Jūs negalite kontroliuoti kitų žmonių poelgių, bet visada galite kontroliuoti save.

Related Articles

Leave a Reply

Close