Įdomu
Trending

Megan Markl ir princas Haris persikelia į JAV

Namų ilgesys ir stiprus britų spaudos spaudimas padarė savo darbą!

Mergina gali išvažiuoti iš Kalifornijos, bet Kalifornija niekada nepaliks merginos širdies. Panašu, kad namų ilgesys duoda apie save žinoti netgi tuo atveju, jei jūs tapote princese. Vakarų spauda pilnais tempais aptarinėja naują drąsų Sasekso hercogo ir hercogienės planą – persikelti į JAV kaip į nuolatinę gyvenamąją vietą. Ir jei seniau šios šmaikščios idėjos tik „tvyrojo ore“, tai pagal šios vasaros, kuri Megan buvo ypač sudėtinga, rezultatus – panašu, greitai taps realybe.

O juk istoriškai planas buvo visiškai kitoks. Iš esmės karališkosios šeimos galva ir pagrindinis turto skirstytojas – princas Čarlzas – išskyrė sutuoktiniams dvarą Herefordšyre, netoli Velso sienos. Tačiau „Britanijos užkampis“ netenkino princesės-superžvaigždės. Situaciją komplikavo ir daugkartiniai šios vasaros skandalai, susiję su menamu Megan išlaidumu ir pernelyg glamūriniu gyvenimo būdu, netinkančiu jos karališkajam statusui. Kaip prisipažįsta draugai, princo Hario žmona „pavargo nuo pastovios britų spaudos kritikos ir spaudimo“, o ir elementariai pasiilgo gimtųjų namų, kur jai teko buvoti žymiai mažiau.

Taigi dabar Haris ir Megan yra „aktyviose paieškose“ – ieško tinkamo būsto Kalifornijos Malibu mieste, kaimynystėje su Leonardo Di Kaprio ir Kim Kardašian. Negi „britų imperijos karūnos perlai“ tikrai emigruos už vandenyno kartu su mažuoju sūnumi?

Related Articles

Leave a Reply

Close