Įdomu

„Vis dar negalime patikėti“. Sutuoktiniai antrą kartą tapo identiškų dvynių tėvais

33 metų Erin Kredo gyvena Luizianos valstijoje. Kai ji atliko ultragarso tyrimą, buvo apstulbinta naujienos, kurią jai pranešė gydytojas – jis pasakė, kad ji antrą kartą laukiasi monozigotinių dvynių.

„Gavusi nuotrauką, aš ją nufotografavau telefonu ir nusiunčiau vyrui. Jis irgi apstulbęs, kaip ir aš. Iš pradžių jis pamanė, kad tai sena mūsų sūnų nuotrauka, bet aš pasakiau, kad tai dabar“,- papasakojo Erin.

Kredo šeimos gydytojas daktaras Muras irgi buvo šoke: „Egzistuoja statistika, kad tik vienas iš 111 tūkstančių nėštumų leidžia gimti antrai monozigotinių dvynių porai. Kad būtų suprantama, kasmet pas mus gimsta apie 8000 naujagimių. Tai pamatyti galima kartą per 15 metų ir tai jei pasiseks“.

Įdomu tai, kad sutuoktiniai ilgą laiką negalėjo pradėti vaiko. Jie du metus bandė ir galiausiai prieš 6 metus jiems gimė sūnūs, kurie irgi yra monozigotiniai dvyniai. Pora pavadino berniukus Kuperiu ir Grantu. Todėl naujas nėštumas labai nustebino sutuoktinius.

„Aš niekada net nemaniau, kad turėsiu 4 vaikučius. Aš iki šiol apstulbinta“,- pasakoja daugiavaikė mama.

Antrasis nėštumas vystėsi su komplikacijomis ir monozigotinės dvynukės Lola ir Eli gimė 32 savaitę.

Monozigotiniai dvyniai ateina į pasaulį 0,4% visų nėštumų.

Visą mėnesį mažylėms teko praleisti ligoninėje, kad priaugtų svorio. Ir štai neseniai jas pagaliau išrašė. Tėvams teko nudažyti jų nagus skirtingomis spalvomis, kad nekiltų painiavos, juk sesutės panašios kaip du vandens lašai.

Erin labai įdomu,kaip mergaitės draugaus, kai paaugs. Juk Grantas ir Kuperis mėgsta dažnai apsikabinti. O prieš porą dienų Grantas užmigo kartu su tėvais ir Kuperis pabučiavo jį į kaktą. Tarp monozigotinių dvynių egzistuoja labai stiprus ryšys, kuris nepanašus į nieką.

Related Articles

Leave a Reply

Close