Įdomu

Kai Viktorijai buvo dveji metai, motina juos paliko. Ji dingo iš jų gyvenimo ir niekada nebegrįžo. Mergaitė tiesą sužinojo atsitiktinai

Viktorijos tėvas visą gyvenimą ją apgaudinėjo. Mergaitė tiesą sužinojo atsitiktinai. Nuo to laiko tėvo ir dukters santykiai labai pasikeitė.

Visą gyvenimą Viktorija buvo įsitikinusi, kad motina ją paliko. Tėvo papasakotą istoriją ji žinojo atmintinai. Motina bijojo būti atsakinga už savo mažosios dukters gyvenimą.

Po gimdymo ji jautėsi prastai. Ji nenorėjo prisiartinti prie savo vaiko. Viktorija nesulaukė motinos meilės ir rūpesčio. Kai kūdikis verkė lopšyje, motina ramiai užsiėmė savo reikalais, tėvas nuo ryto iki vakaro bėgiojo aplink vaiką.

Kai Viktorijai buvo dveji metai, motina juos paliko. Ji dingo iš jų gyvenimo ir niekada nebegrįžo.

Tuo tarpu mergaitės tėvas bandė surasti motiną. Ieškodamas žmonos jis sugaišo daug laiko ir energijos. Tačiau viskas buvo nesėkminga. Motina iš karto aiškiai pasakė, kad nenori su jais turėti nieko bendra.

Laikas bėgo, Viktorija ištekėjo ir pastojo. Ji ir jos būsimasis vyras ilgai ir įtemptai svarstė vardą savo negimusiam vaikui. Jie pergalvojo daugybę vardų, bet niekas netiko. Tada Viktorija nusprendė pažvelgti į šeimos albumą. Ji žinojo, kad jos šeimos moterys buvo pavadintos puikiais vardais.

Tuomet Viktorijos akys užkliuvo už įdomios nuotraukos. Ji buvo išlenkta. Ji ištraukė nuotrauką, ištiesino ją ir pamatė savo tėvą Su moterimi. Ji atrodė lygiai taip pat kaip Viktorija. Ar tai tikrai galėjo būti jos motina?

Ji ilgai žiūrėjo į nuotrauką. Moteris buvo gražių bruožų ir malonių akių. Atrodė, kad jos spindi iš laimės. Kas pasikeitė po jos vaiko gimimo? Tada Viktorija pasiekė tėvo stalčių, jis niekada neleisdavo jai ten pažvelgti, ir pamatė keletą laiškų. Siuntėjas buvo jos tėvas. Jis rašė laišką moteriai, vardu Renata.

Tai buvo laiškas jos motinai. Jame tėvas tyčiojosi iš jos motinos. Tada Viktorija suprato, kad tėvas visą laiką ją apgaudinėjo. Jis atėmė ją iš motinos ir pabėgo su ja į kitą miestą. Moteris maldavo jį grąžinti dukrą, bet vyras nenorėjo apie tai nė girdėti.

Viktorija ėmė skaudžiai verkti. Tada ji paskambino savo vyrui. Po pusvalandžio jis stovėjo už durų. Dėl nervų Viktorija pradėjo gimdyti greičiau. Taip gimė jų dukra. Laimei, ji buvo sveika. Tuomet Viktorija iš karto ištarė vardą “Renata”.

Taip ji norėjo pavadinti savo dukrą. Jos vyras tam neprieštaravo. Tačiau tėvas beveik išprotėjo iš pykčio. Jis bandė įtikinti Viktoriją išrinkti kitą vardą, bet ji buvo nepalenkiama. Dukra liepė jam nekišti nosies į jų šeimos reikalus. Vyras nesitikėjo tokio dukters požiūrio. Jis net nežinojo, ką atsakyti.

Viktorija parašė motinai laiške nurodytu adresu. Ji nuoširdžiai tikėjosi, kad motina jos laukia. Ir nuojauta jos nenuvylė. Motina dukrai atrašė labai greitai. Moterys susitiko. Susitikimo metu jos negalėjo sulaikyti ašarų. Buvo praėję tiek daug metų. Motina nematė, kaip dukra ėjo į mokyklą, baigė mokslus, ištekėjo ir susilaukė vaiko.

Tačiau ne tai buvo svarbiausia. Jos turėjo tiek daug apie ką pasikalbėti. Viktorija paėmė motiną už rankos ir nusivedė ją susitikti su savo vyru. Senelė pagaliau galės susitikti su anūke. Dabar jos bus kartu amžinai.

Related Articles

Leave a Reply

Close