Psichologija

5 moterys pagal Zodiaką, kurios bėgant metams tik gražėja ir jaunėja

Kiekvienas kitaip jaučia amžių. Vienas ir sulaukęs 50 m. jaučiasi 20-ies, kitas būdamas 30-ies jaučiasi tarsi 80-metis. Panagrinėkime, kaip kurios moterys pagal Zodiaką bėgant metams tik gražėja ir jaunėja.

Avinės linkusios nepastebėti savo amžiaus. Avinai gyvena šia akimirka, negalvoja, kas jų laukia rytoj. Dvasinė stiprybė padeda jiems išsaugoti jaunystės energiją iki pat senatvės. Gal Avinas iki senatvės nenešios rokeriškos striukės, bet nepaliaus domėtis ir žavėtis motociklais. Ir įdės į tai ne ką mažiau energijos nei anksčiau.

Dvynės jaunystėje užsibrėžia tikslus ir palaipsniui eina į priekį, nė neketindamos bėgant metams lėtinti tempo. Neverta tikėtis, kad Dvyniai pareis iš darbo anksčiau. Net vyresnio amžiaus Dvynių nepamatysite besiilsinčių, išsitiesusių prie židinio. Kilimas karjeros laiptais truks iki pensijos, o jei bus galimybių – dar ir po pensijos.

Svarstyklės visada labai rūpinasi išvaizda, todėl imsis bet kokių priemonių, kad tik atitolintų raukšlių atsiradimą ir neapaugtų nereikalingais kilogramais. Ir joms pavyksta. Netgi sulaukusios 80 metų Svarstyklės tvirtins, kad joms nėra nė 40-ies.

Kaip ir Avinai, Šauliai nė už ką nenori galvoti apie senatvę. Kartais tokios mintys juos tarsi apsėda, jie pradeda kankinti aplinkinius klausimais, kokio amžiaus jie atrodo, tikėdamiesi sulaukti komplimentų. Žodžiu, tokie komplimentai pasiteisina, juk Šauliai, nepaisant nenoro savimi rūpintis, įsigudrina išsaugoti seksualumą ir patrauklumą iki gilios senatvės.

Vandeniams didelę įtaką daro Saturnas, todėl jie vaikystėje, kaip ir Ožiaragiai, būna labai rimti. Su metais Vandeniai tampa vis ekscentriškesni, nustoja paisyti, ką kiti apie juos galvoja, ir sulaukę 80-ies gali pasielgti taip, kaip jiems šaus į galvą.

Related Articles

Leave a Reply

Close