Gyvūnai

Vaikinas peršoko tvorą ir pavogė išsekusį šunį, kad jį išgelbėtų ir padovanotų namus

„Herojus, kurio mes nenusipelnėme, bet jo mums reikia!“ – taip būtų galima aprašyti vaikiną, kuris išgelbėjo šunį, pro tvorą pamatęs,kaip apverktinai jis atrodo. Kartą jis važiavo keliu ir sustojęs posūkyje pamatė šunį, kuris buvo panašus į skeletą. Vaikinas nedelsdamas priėmė labai svarbų sprendimą – jis nusprendė pavogti šunį, kadangi buvo akivaizdu, kad iš šuns atvirai tyčiojamasi ir jam reikia pagalbos.

Vaikinas iš Reddit tinklapio rado siaubingos būklės šunį ir žinojo, kad turi imtis veiksmų.

Tinklapio Reddit naudotojas, slapyvardžiu Nofx-linoleum, pasidalijo įdomia istorija apie tai, kaip jis išgelbėjo išsekusį šunį nuo jo nevykusių šeimininkų.

Nesvarstydamas jis nusprendė, kad turi pavogti šunį, kadangi sprendžiant iš šunelio išvaizdos, nevykėliams savininkams jis buvo nereikalingas.

Štai kaip vyko pagrobimas: vaikinas papasakojo, kad gyvena Karibuose, kur tvoros iš tinklelio – įprastas reiškinys ir tai, kas vyksta kiemuose, gerai matosi.

Tą dieną jis važiavo keliu ir kai sustojo posūkyje, viename iš kiemų pamatė šunį ant 1,5 m ilgio pavadėlio, susisukusį į purvo kamuoliuką. Sprendžiant iš šių nuotraukų, kiekvienas gali įsivaizduoti, kokias kančias teko patirti šuniui. Vaikinas išlipo iš savo pikapo ir ėmė kviesti jį. Šuo pažvelgė į jį, vikstelėjo uodega ir viskas.

Pažvelkite, kokiu gražuoliu tapo Sani, taip dabar vadina šunį, gyvendamas gerose sąlygose.

Štai kas vyko toliau: vaikinas ėmė kviesti savininkus, tikėdamasis, kad kažkas atsilieps, tačiau namie nieko nebuvo. Eidamas atgal prie savo pikapo, pamatė vyriškį, panašų į rastamaną, kuris irgi pamatė šunį ir pasakė, kad jis atrodo siaubingai.

Į ką Nofx-linoleum atsakė: „Taip, aš noriu jį pasiimti namo!“Tuomet rastamanas pažvelgė į jį ir tarė: „Vienintelis, kas tau trukdo, tai tvora, brolau! Peršok per ją ir perduok man šunį!“ Taip jie ir padarė. Po to, kai darbas buvo atliktas, rastamanas patapšnojo vaikinui per petį ir jie atsisveikino.

Taip šuo pradėjo atrodyti praėjus vos 2 mėnesiams po išgelbėjimo.

„Aš dažnai pravažiuoju pro tą namą, bet daugiau nebesustoju. Prašau, priimkite gyvūnus iš prieglaudų ar paimkite iš gatvių, nepirkite!“- parašė Nofx-linoleum.

Istorija apie herojų tapo populiari Reddit tinklapyje, surinkusi 131 tūkstantį „patinka“ ir 4,1 tūkstančio komentarų, kuriuose žmonės pasidalijo panašiomis istorijomis.

Related Articles

Leave a Reply

Close