Grožis

Vos viena auksinė taisyklė, ir tavo drabužiai visada tau tiks pagal figūrą

Kaip teisingai rengtis moteriai

Kuo arčiau aukso pjūvio kažkas yra, tuo patraukliau mums tai atrodo. Aukso pjūvį intuityviai naudojo dailininkai ir skulptoriai dar ilgai iki tol, kol jis gavo savo pavadinimą. Kalbant apie madą ir moters įvaizdį, tai viršutinės kūno dalies ir apatinės santykis 1:2 atrodo žymiai gražiau nei 1:1.

Jau seniai ne paslaptis, kas būtent kojų ilgis yra patrauklumo indikatorius. Tyrėjų duomenimis, šis dėsningumas plinta ir tarp stipriosios lyties atstovų. Todėl reikia rinktis sukneles su truputį paaukštinta liemens linija, o palaidines ir įvairius topus, megztinius geriau sukišti į kelnes ar sijonus.

Sąlyginai padalijus moterį į 3 lygias dalis, tai 2/3 turi tekti apačiai, o 1/3 – viršui. Nepriklausomai nuo tavo dydžio, kelnių , sijono ar suknelės ilgio, „trečiosios taisyklė“ padės atrodyti sėkmingiausiai.

Reikia pažymėti, kad nebūtina rinktis sijonų ir kelnių su aukštu liemeniu. Sukurti idealias proporcijas galima ir švarko ar diržo pagalba. Tik įsidėmėk, jei tu teiki pirmenybę prailgintiems švarkams, tai geriau palikti juos atsegtus ar paprastai užsimesti ant pečių. Derinyje turi būti viena linija, kuri vizualiai skiria tavo figūrą į 1/3 ir 2/3: diržas, perėjimas tarp kelnių ir palaidinės, megztinis, siūlė ar drapiruotė.

Related Articles

Leave a Reply

Close