Gyvūnai

Gudruolis čihuahua jodinėja ir plaukioja ant savo draugo labradoro

Vienuose namuose kartu su čihuahua Timu gyvena didelis labradoras Benas, kuris jodo savo mažąjį draugą ant savo nugaros.

Šunų šeimininkė Dženi Lič stengiasi skirti numylėtiniams vienodai laiko ir dėmesio, tačiau iš pradžių Timas dažnai jautėsi gaunąs mažiau meilės. Norėdamas atkreipti dėmesį į save, jis ėmė lipti ant savo keturkojo sugyventinio, kad atrodytų aukštesnis. Greitai šis užsiėmimas peraugo į pastovų įprotį.

Iš pradžių 52 metų moters namuose atsirado labradoras Benas, kuriam šiuo metu 10 metų. Šuo išsiskiria geraširdišku ir ramiu charakteriu, todėl lengvai pakelia visas aktyvaus ir pašėlusio Timo išdaigas.

Savo ruožtu čihuahua greitai suprato, kad, jodinėdamas Benu, jis gali nepavargti ir tausoti savo mažytes letenėles. Be to, jis surezgė, kad ant labradoro taip pat galima plaukioti, nesušlampant galūnių.

Prieš 5 metus Dženi laikinai priglaudė Timą, kol buvo ieškomi pastovūs šeimininkai, tačiau greitai pamilo mažylį ir nusprendė nesiskirti su juo. Papildoma dingstimi jos sprendimui buvo tvirta draugystė, užsimezgusi tarp dviejų šunų.

Timas dažnai miega ant plataus ir minkšto Beno kūno, o pabudęs nekeičia savo lokacijos, o tiesiog keliauja ant labradoro nugaros į virtuvę, kur jų laukia maisto dubenėlis. Tiesa, iš aukštybių čihuahua mėgsta apžvelgti virtuvės stalo turinį.

Dženi, kuri yra 3 suaugusių vaikų motina, dievina šunis. Ji ir jos sutuoktinis Skotas jau ilgus metus pasiima gyvūnus iš prieglaudos laikinai globai. Mažylis Timas tapo išimtimi tarp kitų šunų ir liko pas juos visam laikui. Sutuoktiniai labai pamilo šunį.

Žavingi Dženi augintiniai spėjo išgarsėti internete: jie turi savo paskyrą Instagram socialiniame tinkle, kurią stebi daugiau nei 20 tūkstančių gerbėjų.

Pasak šeimininkės, Benas turi didelę ir gerą širdį, o jo draugas Timas dievina dėmesį ir gulėti ant jo minkštos ir šiltos nugaros. Augintinių santykiai tiesiog idealūs!

Related Articles

Leave a Reply

Close