Įdomu

Tėvas norėjo ištekinti savo dukterį už turtingo draugo sūnaus, bet duktė prisipažino, kad myli kitą. Tėvas nepritarė dukros pasirinkimui, visaip ją atkalbinėjo. Taip viskas ir prasidėjo…

Edvardas kaime buvo gerbiamas žmogus. Savo darbu jis buvo įsigijęs turto. Jis turėjo didelį namą, derlingą ūkį ir puikią šeimą. Iš savo vaikų jis turėjo tik vieną dukrą. Jis nejautė joje sielos.

Katie užaugo protinga ir graži mergaitė. Edvardas svajojo, kad jo dukra būtų laiminga, todėl išrinko savo draugo sūnų jaunikiu. Draugas buvo turtingas, o jo sūnus buvo vienintelis, jis negailėjo jam pinigų.

Taigi Edvardas tikėjosi, kad jo dukra ištekės už jo, bus laiminga ir jai nieko nereikės. Jis ėmė užsiminti Sofiie, kad ši atkreiptų dėmesį į Dovydą.

Iš pradžių Sofiė jį nužvelgė ir juokavo, bet paskui tiesiai šviesiai pasakė, kad už Deivido neis, nes myli kitą. “Ką sugebėjai pamilti būdama devyniolikos metų?” – nustebo jos tėvas.

“Deilą, jis neseniai grįžo iš kariuomenės”. “Katie, ar tu išprotėjai? Atverk akis! Jis praktiškai našlaitis. Jį užaugino teta, o jie neturtingi. Jis neturi nieko už nugaros. Tu už jo ištekėsi ir ką? Kaip tu gyvensi?

Deividas yra puikus kandidatas tau!” – šaukė mano tėvas. “Tėti, ar tu pažįsti Deividą? Tu pažįsti tik jo tėvą. Mes su Deividu mokėmės vienoje klasėje.

Jis tingus ir piktas. O Deilas labai darbštus, jis turi gerą širdį, auksines rankas! Jis viską pasieks pats! Tėvas nepritarė dukros pasirinkimui, visaip ją atkalbinėjo.

Tik Sofi patikėjo savo širdimi ir ištekėjo už mylimojo. Laikui bėgant Deilas tikrai daug pasiekė, pats perstatė namą. Edvardas stebėjosi savo svainio sumanumu ir išradingumu. Tačiau su Deividu iš tiesų nieko nepavyko, jis iššvaistė visus tėvų pinigus.

Related Articles

Leave a Reply

Close