Įdomu

Tapau savo anūkų įkaite

Visą gyvenimą gyvenau dėl vaikų. Mano vyras mane paliko, todėl dukros buvo mano džiaugsmas. Turėjau dirbti du darbus, kad suteikčiau jiems viską, ko reikia. Mama man padėjo, slaugė ir augino mano mergaites. Be darbo ir nuovargio, pastaraisiais metais nieko neprisimenu. Ir tada tėvai pradėjo sirgti, jų rankos visiškai pasidavė.

Dabar esu pensininkė. Ji augino dukras. Kiekvienas turi savo šeimą, aš jau turiu anūkų. Gimus vaikams iškart pasiūliau savo pagalbą dukroms. Turiu pakankamai laisvo laiko, suprantu, kaip sunku dienų dienas būti su vaikais.

Man patinka vaikščioti su anūkėmis, klausytis jų skambančio juoko ir mėgautis vaikystės kvapu. Kokie jie laimingi sutikę mane! Visos močiutės mėgsta šias šypsenų ir bučinių kupinas akimirkas.

Dukros turi savo karjerą. Be to, jos randa laiko pabūti su draugėmis ir pakeliauti su savo vyrais. O aš sėdžiu ištisas dienas su anūkais. Ne, aš nesiskundžiu, norėjau, bet man atrodo, kad dukros mano pasiūlymą priėmė per pažodžiui. Visas šventes ir savaitgalius būnu su anūkais. Ar tikrai jie nenori bent vienos dienos praleisti su vaikais?

Šių vaikų rankos taip traukia prie tėvų. Kaip galite pasiilgti pirmųjų vaikų sėkmių ir juokingų frazių? Aš nemoku savo dukrų gyventi, nesiginčiju, bet, atvirai sakant, pavargau nuo tokio įtempto grafiko. Taip pat noriu pailsėti ir nukeliauti kur nors vienas.

Džiaugiuosi, kad mano anūkai turi pilnavertes šeimas. Bet kodėl jų pasaulis susiliejo tik su manimi? Vaikai turi bendrauti su visais šeimos nariais. Mano anyta dirba ir neturi laiko prižiūrėti anūkų. Bet aš manau, kad viskas priklauso nuo noro.

Ir aš nesuprantu dukrų, kam turėti vaikų, jei neplanuoji jais rūpintis? Labai noriu kelti šią temą, bet bijau juos įžeisti ir sugadinti santykius. Negrįšiu prie savo žodžių, bet esu pasiruošęs padėti dozėmis, o ne dienomis ir naktimis. Noriu eiti pasivaikščioti, susitikti su draugais, eiti į teatrą. Ir aš noriu į kalnus – apie šią kelionę svajojau nuo mažens.

Kaip tai paaiškinti savo dukroms? Kaip jiems perteikti visą esmę?

Related Articles

Leave a Reply

Close