Įdomu

Buvo praėjusių metų vasaris, kai ėjau mūsų miesto gatve. Tą dieną pamačiau purve gulintį senelį. Jis buvo paniręs ir negalėjo atsikelti. Pradėjau jį žadinti, bet jis atsakė nesuprantamais žodžiais

Ir tą dieną pamačiau purve gulintį senelį. Jis negalėjo atsikelti. Sutrikęs ėmiau jį žadinti, bet jis atsakė nesuprantamais žodžiais. Buvau labai išsigandęs, bet negalėjau tiesiog praeiti pro jį. Supratau, kad jam reikia pagalbos.

Taigi paskambinau tėčiui ir grįžau į tą vietą, kur gulėjo senelis. Kol tėtis jam padėjo atsikelti, nubėgau ieškoti greitosios pagalbos automobilio. Buvo labai sunku juos surasti, bet aš niekada nesustoju susidūręs su sunkumais. Galiausiai sutikau greitosios pagalbos automobilį ir parodžiau jiems kelią į tą vietą, kur reikėjo pagalbos.

Medikai atvyko labai greitai ir suteikė pirmąją pagalbą seneliui. Tai buvo labai svarbu, nes artimieji nežinojo apie jo būklę ir negalėjo jam padėti. Tačiau netoliese esančios nedidelės parduotuvės, kuri padėjo paskleisti žinią, dėka senelio giminaičiai sužinojo apie tai, kas nutiko. P

Paaiškėjo, kad senelį ištiko insultas. Niekas nežino, kiek laiko jis būtų gulėjęs purve, jei ne aš. Ši situacija man priminė, kad mūsų visuomenėje yra daugybė žmonių, kuriems reikia pagalbos, tačiau daugelis žmonių juos aplenkia, manydami, kad tai normalu.

Tačiau iš tikrųjų šiems žmonėms gali prireikti medicininės pagalbos dėl rimtų sveikatos problemų. Kitą dieną aplankiau senelį ligoninėje su dovanomis. Man tai buvo labai svarbu, nes jaučiausi kaip didvyris, be to, buvau laimingas galėdamas padėti.

Mano tėvai manimi labai didžiuojasi. Jie mane išmokė, kad negalima tiesiog praeiti pro žmones, kuriems reikia pagalbos. Jie visada sustodavo padėti, kai tik sutikdavo žmonių, kuriems reikia pagalbos. Šis pavyzdys man tapo norma, todėl visada stengiuosi padėti kitiems.

Taigi, mano draugai, nepamirškite, kad galime pakeisti mus supantį pasaulį, jei keičiame save. Mokykite savo vaikus nepraeiti pro kitų žmonių problemas. Savo pavyzdžiu parodykite jiems, kaip svarbu būti tuo, kuris padeda.

Taigi, kai eidami gatve pastebėsite žmogų, kuris atrodo bejėgis, prieikite prie jo. Parodykite susidomėjimą, paklauskite, kas atsitiko ir ar jam reikia pagalbos.

Jei paaiškės, kad šis žmogus kovoja su alkoholio problemomis ir tokiu gyvenimo būdu, retai kada galite jam padėti, todėl tiesiog tęskite savo kelią. Tačiau jei šiam asmeniui vis dėlto reikia pagalbos, nedelsdami kvieskite medicinos pagalbą ir palaukite, kol ji atvyks. Imdamiesi tokių veiksmų parodysite savo orumą.

Related Articles

Leave a Reply

Close