Patarimai

5 taisyklės sveikos energijos namams

Kiekvieni namai turi savo energiją, savo nuotaiką, savo kvapus. Visi šie elementai yra surenkami iš daugybės smulkių komponentų ir, žinoma, patys namiškiai bei jų tarpusavio santykiai vaidina svarbų vaidmenį kuriant gerą atmosferą namuose.

Feng shui mokslas moko, kaip sukurti teigiamą energiją namuose per harmoningą (pagal prigimtį) daiktų išdėstymą namuose.

5 TAISYKLĖS NAMAMS SU SVEIKA ENERGIJA

PIRMA TAISYKLĖ

Neprisiekite namuose!

Pirmoji ir pagrindinė švarios ir skaidrios energijos sąlyga namuose yra meilė, tarpusavio supratimas ir harmonija tarp jo gyventojų. Mums, šeimininkėms, svarbu visada stebėti, kad niekas nekeiktų ir nekeltų balso. Ir neprisiekite sau. Viena vertus, normalu, kad žmonės ginčijasi ir išsako savo nuomonę.

Bet mūsų užduotis yra užtikrinti, kad mūsų namų nariai neįžeistų vieni kitų žodžiais, nekratytų sienų piktnaudžiavimu ir neterštų kambario auros.

ANTRA TAISYKLĖ

Laikykite namus švarius!

Dulkės ir purvas neša neigiamą energiją. Sutikite, sunku įsivaizduoti komfortą ir šilumą nešvariame name. Yra posakis – „jei nesijaučiate gerai arba viskas nesiseka, tuomet reikia nusiprausti arba tvarkyti namus“. Ir tai veikia 100%. Todėl, ar mums patinka valymas, ar ne, turime tam skirti savo laiko arba, pasirinktinai, už tam tikrą mokestį deleguoti asistentams.

TREČIA TAISYKLĖ

Nelaikykite senų daiktų!

Ilgą laiką nenaudojami daiktai taip pat atima energiją ir neleidžia į gyvenimą įsilieti šviežioms jėgoms. Todėl dažniau demontuojame sandėliukus, antresoles, spinteles, stalčius, lentynas, kad šiose vietose nesikauptų sena energija. Šlamšto kaupimas kenkia jūsų sveikatai!

KETVIRTA TAISYKLĖ

Išvalykite butą po svečių!

Niekada nepaliekame neplautų indų užsukę į svečius (netgi šeimą ir draugus). Idealiu atveju galite išvalyti visą butą ir nuvalyti grindis drėgna šluoste. Taigi, mes išplauname iš namų visą neigiamą informaciją. Kaip katė laižo savo kačiuką po to, kai jį kas nors palietė ar pakėlė, taip ir mums reikia „išlaižyti“ visą „purvą“ (minčių, žodžių, nuotaikų, ligų), kuriuos svečiai gali palikti. O po lengvo valymo pravartu nusiprausti po dušu – tai padės iš mūsų kūno nuplauti viską, kas bloga, nešvaru ir neigiama.

PENKTA TAISYKLĖ

Išnešk šiukšles iš namų!

Geriausia nepalikti šiukšlių namuose per naktį. Net nepilną indą geriau išnešti vakare. Buitinės atliekos taip pat kaupia blogą energiją.

Šios paprastos taisyklės ir paslaptys padės palaikyti fizinę ir energetinę mūsų namų švarą. O maldų skaitymas, geros mintys ir jausmai, linksmas juokas, gera nuotaika, meilė išvarys nuo jų visą blogį.

O mūsų namai amžinai bus pripildyti komforto ir šiltos, draugiškos atmosferos. Namas, kuriame žmonės elgiasi vienas su kitu su meile ir šiluma, kur visada grįžta su džiaugsmu, pats prisipildo gėrio energijos ir pradeda ją dovanoti šeimininkams.

Related Articles

Leave a Reply

Close