Patarimai

8 augalų, kurie turėtų patikti tiems, kurie gėlyne nori darbuotis minimaliai

Astilbė

Astilbės yra ypatingos tuo, kad jų nepuola kenkėjai ir jas labai lengva prižiūrėti. Šie augalai geriausiai auga pusiau pavėsyje, trąšioje dirvoje.

Katžolė

Ginger cat under the influence of catnip. Domestic cat junkie.[/caption]
Tai nereiklus, ilgaamžis ir ilgai žydintis augalas. Katžolės geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvoje, neužmirkstančioje dirvoje.

Barškė

Tai yra ilgaamžis, ilgai toje pačioje vietoje galintis augti augalas, kuris yra labai panašus į lubinus. Barškė geriausiai auga saulėtoje vietoje. Tinkamas dirvožemis – molis, priemolis, priesmėlis.

Gludas

Daugiametis, ryškiais žiedais išsiskiriantis augalas. Gludai yra visiškai nereiklūs dirvos atžvilgiu.

Sibirinis vilkdalgis

Tai daugiametis, dekoratyviai žydintis augalas, kurio lapai išlieka dekoratyvūs visą sezoną. Sibirinis vilkdalgis geriausiai auga saulėtoj vietoj, derlingoje, šiek tiek drėgnoje dirvoje.

Bijūnai

Tai labai populiarios gėlės mūsų gėlynuose, pagrindinė to priežastis – lengvas auginimas bei ilgaamžiškumas. Bijūnai yra auginami derlingoje, vidutinio sunkumo dirvoje, saulėtoje vietoje.

Melsvės

Melsvės yra auginamos derlingoje žemėje. Geriausiai jos auga pusiau pavėsyje. Tai itin ilgaamžiai augalai. Jie vienoje vietoje gali augti iki 15 metų, o kartais net ilgiau.

Bandrenis

Bandrenis geriausiai auga lengvoje dirvoje, saulėtoje vietoje. Žydi birželio – liepos mėnesiais. Jis yra išskirtinis tuo, kad yra labai medingas, dėl šios priežasties jį mėgsta auginti bitininkai.

Related Articles

Leave a Reply

Close