Įdomu

Numerologija per 5 minutes: sužinokite apie save naujos informacijos

Ką galima sužinoti iš jūsų gimimo datos?

Numerologija – tai senas mokslas, leidžiantis mums sužinoti skaičių, susijusių su mūsų gimimo data, paslaptis. Jūs galite tikėti šiuo tarpusavio ryšiu, o galite netikėti. Pažiūrėkime, ką slepia jūsų gimimo data.

Tam, kad sužinotumėte, kokiomis charakterio savybėmis jūs pasižymite, sudėkite visus jūsų gimimo datos skaičius.
Po to sudėkite gautus skaičius iki tol, kol gausis skaičius, mažesnis nei 9. Pavyzdžiui, jūsų gimimo data 1985.04.20, sudedame visus skaičius, išeina 1+9+8+5+0+4+2+0 =29, sudedame gautus skaičius 2+9= 11. 11 – daugiau nei 9, sudedame dar kartą 1+1= 2. Jūsų skaičius 2. Skaitome rezultatus žemiau.

Skaičius 1
Žmonės, kurių skaičius lygus 1, pasižymi lyderio savybėmis ir charakterio tvirtumu, jų atsakomybės jausmas gerai išvystytas. Jie apsigimę vadovai, kurie dažnai pasiekia savo tikslų. Iš negatyvių savybių, su kuriomis jiems tenka kovoti – padidėjusi savimeilė, jie išdidūs ir savimi patenkinti, būna, kad negali nugalėti savo tingumo.

Skaičius 2
Žmonės, turintys šį skaičių, intelektualūs, taip pat pas juos gerai išvystytas takto jausmas. Jie charizmatiškos ir geros asmenybės. Iš minusų – jų nuomonė beveik pilnai priklauso nuo kitų žmonių, jie dažnai keičia savo sprendimus ir į daug ką žiūri su per dideliu įtarumu.

Skaičius 3
Šio skaičiaus žmonės džiaugiasi gyvenimu ir yra draugiški. Jie pasižymi talentu ir intelektu. Minioje jų sunku nepastebėti, be to, jie pasižymi šarmu, kuris pritraukia kitus žmones. Iš negatyvių savybių – jiems sunku laikyti savo liežuvį už dantų, jie arogantiški ir mėgsta primeluoti, į daugelį svarbių dalykų žiūri pernelyg lengvabūdiškai.

Skaičius 4
Žmonės, kurių skaičius lygus 4, pasižymi gerai išvystyta atsakomybe ir darbštumu. Jie dėmesingi ir tvarkingi. Gana tiesmuki, jiems sunku nuslėpti tiesą. Be to, pasižymi skvarbiu protu ir organizacinėmis savybėmis. Iš minusų – dažnai pasižymi žema saviverte, abejingumu , išsiskiria savo gobšumu ir baimingumu.

Skaičius 5
Šio skaičiaus žmonės pasižymi tokiomis savybėmis kaip kilnumas ir uolumas. Jų vaizduotė gerai išvystyta ir yra kūrybinis potencialas. Jie nestovi vietoje ir mėgsta bandyti visa ką nauja. Šio skaičiaus žmonės pakankamai nepriklausomi nuo daugumos nuomonės, tačiau jie labai pažeidžiami. Iš blogų savybių – stengiasi išvengti atsakomybės, per daug emocingi ir nervingi, gali ramiai „perlipti per galvas“. Taip pat jų meilė naujovėms gali privesti prie pražūtingų įpročių.

Skaičius 6
Skaičiaus 6 žmonės taikūs ir geri, jie estetai – vertina grožį ir ieško harmonijos visame kame. Jie – tikri rafinuoto skonio turėtojai. Jų minusai – dažnai nerimauja dėl niekų ir keičia savo požiūrį, gana neatsakingi, taip pat jiems būna sunku nugalėti savo tingumą.

Skaičius 7
Šio skaičiaus žmonės tikri pefekcionistai, jie dievina pažinti kažką nauja ir neištirta. Pasižymi gerai išvystytu intelektu ir intuicija. Taip pat skaičiaus 7 žmonės gali turėti ekstrasensorinių sugebėjimų. Pagrindiniai minusai – išdidumas, pasižymi gera nuomone apie save, tačiau taip pat turi daugybę kompleksų, mato daugiau blogo, nei gero.

Skaičius 8
8 – skaičius, pasižymintis didele galia. Šio skaičiaus žmonės pasižymi savo originalumu. Tai talentingos ir energingos asmenybės. Jie stengiasi pasiekti aukštų rezultatų, ir tai jiems pavyksta. Iš negatyvių savybių – pakankamai egoistiški, mėgsta aštrius išsireiškimus ir savanaudiški.

Skaičius 9
Žmonės, kurių skaičius lygus 9 – padorios, pasiaukojančios, pasižyminčios gyvu protu asmenybės. Juos lengva atpažinti minioje, ir jie siekia save vystyti ir tobulinti. Iš minusų – pažeidžiami ir gana impulsyvūs, nemoka gauti malonumo iš gyvenimo.

Related Articles

Leave a Reply

Close