Patarimai

Trys mažos galvos plovimo gudrybės iš specialistės, kurios padarys jūsų plaukus blizgančiais ir sveikais!

Kas gali būti paprasčiau, nei paprasčiausias galvos plovimas? Ir tai tikrai taip! Tiesiog laikykitės šių trijų paprastų taisyklių.

1 taisyklė. Visi jau žino, kad dėl blizgesio pirma plaukus tepame kondicionieriumi, paskui šampūnu. Įsitikinusi, daugelis moterų jau įsitikino, kad tai neveikia. Veikia, bet ne tai… Pas mus dažnai taip būna – girdėjo, kad varpai skamba, bet nežino, kurioj parapijoj.


Prieš galvos plovimą iššukuokite plaukus ir patepkite juos trupučiu riebaus vaikiško kremo (kremas „Nivea“ taip pat puikiai tiks) ir palaukite 2-5 minutes. Nuplaukite šampūnu ir mėgaukitės blizgesiu.

2 taisyklė. Niekada, girdite, niekada nepilkite šampūno iškart ant galvos. Iš pradžių sudarykite iš jo putas ant rankos, o paskui putomis prauskite. Geras šampūnas tokiu būdu be vargo pašalins visą riebalų perteklių nuo jūsų galvos tokiu būdu, o apsauginį sluoksnį paliks nepažeistą.

3 taisyklė. Vitaminus „Aevit“ įtriname į galiukus po plovimo. Vienos kapsulės turi pakakti visai galvai (be pertekliaus). Tai apsaugos galiukus nuo nereikalingų pažeidimų.

Netrinkite plaukų rankšluosčiu, džiovinkite švelniai ir atsargiai, kad nepažeistumėte savo puošmenos.

Related Articles

Leave a Reply

Close