Sveikata

Svogūnas – jaunystės šaltinis ir stipriausias ląstelių regeneratorius! Imame patį paprasčiausią svogūną…

Dėka didelio kiekio eterinių aliejų svogūnas gali daryti stebuklus. Svogūnų sultys jaunina ir stiprina organizmą. Dėka didelio cinko kiekio svogūnas jaunina odą ir grąžina jai jaunystę bei stangrumą.

Svogūnų eliksyras „Ląstelių regeneratorius“
Svogūnų sultys, turinčios askorbino rūgšties, jodo, fitoncidų ir flavanoido kvercetino, yra unikali medžiaga, kuri aktyvuoja odos jaunėjimo ir ląstelių atstatymo procesą.

Rekomenduojame padaryti eliksyrą vidiniam vartojimui, jei yra bet kokių odos problemų, odos sudirgimas, chroniški susirgimai. Taipogi eliksyras ženkliai pagerina veido spalvą ir yra stipri profilaktinė priemonė nuo peršalimo.

Nulupk 10 vidutinių svogūnų ir 1 česnaką. Užpilk juos 1 l pieno ir virk ant lėtos ugnies valandą. Nuimk nuo ugnies, perkošk ir ataušink vertingą pieną. Įdėk 2 valgomuosius šaukštus medaus į jau ataušusį pieną. Laikyk eliksyrą šaldytuve, stikliniame butelyje su sandariu dangteliu.

Vartok eliksyrą 5 kartus per dieną po 1 valgomąjį šaukštą tarp valgymų. Ši nuostabi priemonė ne tik išgydys odą ir privers ją atsijauninti, svogūnų ir pieno gėrimas palaikys imuninę sistemą ir sustiprins visą organizmą.

Related Articles

Leave a Reply

Close